Trendy – Ombré vlasy

Ombré je účes originální a vlasy krásně oživí. Ombré vlasy skvěle vypadají na tmavších vlasech. Jestli si to nechat udělat v kaděřnickém salónu nebo si to vyzkoušet sama doma – záleží jen na vašem rozhodnutí. Pokud se rozhodnete udělat si ombré vlasy doma - tady je tip jak na to:


Základem je zesvětlit konečky tmavých vlasů a vytvořit tak efekt sluncem zesvětlených vlasů. Pro experiment doma budete potřebovat trpělivost a k tomu pár věciček – odbarvovač, rukavice, štětec na vlasy, doporučujeme i staré tričko a staršý ručník (kdyby jste se ušpinily), dále alobal a sklenku na namíchaní peroxidu (odbarvovače).


Začíname – oblečte si staré tričko, namíchejte si odbarvovač (doporučujeme přečíst si a dodržovat návod) a natrhejte alobal na delší kusy (jako když se dělá melír). Pak berte vlasy pramen po prameni a odbarvovač nanášejte do výšky, do které vlasy chcete mít odbarvené. Každý pramen natřete a ihned zabalte do alobalu. Na konečky doporučujeme nanášet více peroxidu a čím výše budete stoupat tím méně peroxidu dávejte. Tak docílíte přírozeného efektu přechodu od světlých konečků, které budou postupně tmavnout, až na váš odstín vlasů. Na zavěr si vlasy umyjte, vyfénujte a máte hotovo.


TIP: Nezapomeňte v průběhu odbarvování kontrolovat odstín vlasů. Peroxid působí rýchle. Jednoduše oddělejte alobal a podívejte se. Platí, že čím déle necháte peroxid působit tím světlejší budou vaše vlasy. Maximálně se většinou doporučuje 45 minut.


Na zavěr si vlasy umyjte, vyfénujte a máte hotovo.


 


Nový účes - Nový začátek. I tak si můžete udělat radost.


 


 

10-08-2016
www.hledamkadernictvi.cz

Chcete dostávat informace o akcích v kadeřnictvích ve Vašem městě?

Zanechte nám svůj email

Zavři