Dámská kadeřnice nebo Dámský psycholog?

 


 Není kadeřnice jako kadeřnice tak jako není doktor jako doktor. Kadeřnice, aby uspěla, musí být poradce, stylista i posluchač v jednom. Je důležité, aby zákaznice byla spokojená s účesem, ale také je důležité, aby zákaznice v salónu zrelaxovala a popovídala si – vždyť ne nadarmo se považuje kadeřnictví za společenské místo. Když se zákaznice bude cítit příjemně pak se ráda vrátí a ještě kadeřnici doporučí dalším zákazníkům. Je to finančně nejlevnější a nejúčinnější reklama. 


Je dobře neustále sledovat módní trendy, mít přehled o tom, co právě letí, absolvovat školení případně se zapojit do stylistických soutěži. Odbornost a profesionalita je i v oboru kde na vykonávání práce stačí výuční list velice důležitá.


I kadeřnice může uspět nejen doma, ale i v zahraničí a pracovat např. ve filmových nebo televizních produkcích, nebo si otevřít vlastní kadeřnický salón a vstoupit tak do nového světa. 


V tomto povolání můžete uplatnit svou kreativitu při tvorbě dámských či pánských účesů. Dále můžete uplatnit svou vynalézavost při stříhání dětí.


 

01-08-2016
www.hledamkadernictvi.cz

Chcete dostávat informace o akcích v kadeřnictvích ve Vašem městě?

Zanechte nám svůj email

Zavři